Rašykite mums

Šv. Benedikto vienuolynas

Palendriai 4, LT - 86105 Kelmė, Lietuva

Tel.: +370 427 47 498
Fax: +370 600 57 164

Viešbutėlis

Vienuolyno viduje tik vyrams
Tel.: (8-427) 474 98
Mob: +370 678 79 133

Svečių namai AUŠROS ŽVAIGŽDĖ

Šalia vienuolyno grupėms ir moterims
Adresas: Palendriai 2, LT-86105 Kelmė
Mob: +370 684 97 729

Kaip pas mus atvykti

Iš Vilniaus, Kauno arba Klaipėdos į Palendrius reikia važiuoti pirmiausia autostrada iki Kryžkalnio, paskui sukti Šiaulių kryptimi, pasiekus Kelmę prie benzino kolonėlės „Agrotech“ – į dešinę ir tuoj pat – į kairę, kertant Šiaulių plentą po tiltu. Toliau važiuoti tiesiai Šaukėnų link iki 7 km žyminčio stulpelio, už kurio matyti rodyklės į dešinę Šaltenių ir Palendrių link. Pasukus važiuoti tiesiai, ir, kirtus pagrindinę Šaltenių gatvę, tolumoje pasirodys senoji Palendrių bažnyčia bei nauji vienuolyno pastatai.

Atvykstant iš Šiaulių pusės, iškart po 83 km ženklo reikia sukti į kairę Laikšių link, po keliasdešimt metrų – vėl į kairę. Po kelių kilometrų Gaugarių kaime sukti į kairę (Palendrių gatvė), po kilometro pasiekus miškelį, kryžkelėje sukti į dešinę ir toliau važiuoti tiesiai. Netrukus pasirodys vienuolynas, nuo Šiaulių kelio skiriamas apie 7 km nuotolio. Jei bijote pasiklysti, važiuokite į Kelmę, o iš ten – kaip nurodyta pirmiau.

Kaip atvykti viešuoju transportu

Viešuoju transportu galite atvykti autobusu Šiauliai - Šaukėnai - Kelmė, kuris sustoja Šaltenių (Šaltinių) stotelėje, nuo kurios iki vienuolyno 3 km pėsčiomis. Iš Kelmės taip pat galima važiuoti autobusais Vidsodžio (per Šaltinius), Šaukėnų, Laiškalnio kryptimis. Autobusų tvarkaraščius galite rasti svetainėse www.autobusubilietai.lt (ieškoti stotelės "Šaltiniai") ir www.kelmesautobusai.lt. Iš Kelmės autobusų stoties ir atgal galima atvykti taksi, kaina 10 EUR į vieną pusę. Jūsų pageidavimu taksi mielai galime Jums užsakyti.